NASZE STACJE

LOKALIZACJA

Sieć stacji paliw Rakieta, docelowo obejmie teren całej Polski. Na tą chwile czynne są stacje w miejscowości Czempiń i Olszyna Lubańska. W niedługim czasie, oferta zostanie poszerzona o paliwa premium i wysokiej jakości kawę dla kierowców.

NASZE PALIWA

PALIWA

GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Oferujemy najwyższej jakości paliwa, przyjazne dla silnika i środowiska naturalnego. Zapewnienie wysokiej jakości paliw jest dla nas priorytetem i zobowiązaniem wobec naszych Klientów, dlatego systematycznie przeprowadzamy kontrole i ograniczamy dostawców do wyłącznie uznanych firm. Głównym miejscem zakupu naszych paliw jest PKN Orlen, a wyjątkowo inny koncern o wysokiej reputacji i gwarantowanej jakości.

Niesprawdzeni i przypadkowi dostawcy, są z definicji wykluczeni, bez względu na atrakcyjne warunki handlowe jakie oferują.

Niezależnie od wysokich wymagań jakościowych jakie stawiamy oferowanym przez nas paliwom, gwarantujemy naszym klientom konkurencyjne ceny, a klientom flotowym atrakcyjne rabaty.

Stacja Rakieta Czempiń
DYSTRYBUTORY I TANKOMAT
Stacja Rakieta Czempiń

TECHNOLOGIA

SZYBKO I WYGODNIE

Stacje Rakieta, wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia do wydawania paliwa, jak i zarządzania procesem sprzedaży.

Dystrybutory paliw, to najnowszy model SK700II renomowanej firmy Gilbarco z Niemiec. Firma ta, jest również głównym dostawcą m.in. dla Shell Polska czy PKN Orlen i posiada fabryki i biura na wszystkich kontynentach. Wyposażone w czytelne podświetlenia LED, pozwalają na niezwykle precyzyjne i rzetelne wydawanie paliwa klientom.

Tankomat dostępny na stacji, pozwala na tankowanie w trybie automatycznym. Terminal PetroControl MAX, umożliwia sprzedaż paliwa za gotówkę, kartę płatniczą, oraz kartę flotową oferowaną przez firmę AFS Rakieta. Bankomatowy układ obsługi z dużym  kolorowym wyświetlaczem, który podpowiada głosowo poszczególne czynności, powoduje, że transakcja jest łatwa i szybka oraz całkowicie bezpieczna dla kart płatniczych i gotówki Klienta. Dodatkowo urządzenie posiada nowatorskie rozwiązanie, umożliwiające odbieranie faktur z terminala, bezpośrednio po tankowaniu.