stacja rakieta

OFERTA

WSPÓŁPRACY

Oferta współpracy ze Stacją Rakieta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców prowadzących własny sklep spożywczy, motoryzacyjny lub inną placówkę detaliczną obok której znajduje się niezabudowany teren, plac, czy parking będący w dyspozycji przedsiębiorcy.

Współpraca z nami i budowa stacji Rakieta obok Twojego sklepu generuje dodatkową liczbę odwiedzających Klientów i jest szansą dla Ciebie na zwiększenie sprzedaży.

Decydując się na współpracę z nami, możemy wspólnie sprawić, że Twój i nasz biznes nabiorą dodatkowego rozpędu.

JAKICH

LOKALIZACJI SZUKAMY

Do nawiązania współpracy i realizacji inwestycji AFS Rakieta należy trwale dysponować gruntem (własność lub długoletnia dzierżawa z możliwością poddzierżawy) o powierzchni minimum 150 m2, który posiada wygodne i bezpieczne wjazdy i wyjazdy dla samochodów osobowych i dostawczych. Plac ten wydzierżawimy od Ciebie za opłatą.

Sama stacja Rakieta jest maksymalnie zminiaturyzowana. Standardowa wiata posiada wymiary 6m x 6m, jeden dystrybutor, terminal obsługi automatycznej oraz pylon cenowy. Mimo małych rozmiarów jest to obiekt bardzo nowoczesny w pełni spełniający wszelkie przepisy bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Całość wykonana w atrakcyjnej estetyce, z zastosowaniem zaawansowanej technologii i elektroniki.

stacja rakieta
stacja rakieta

INNOWACYJNOŚĆ

CO NAS WYRÓŻNIA

Podobnie jak na tradycyjnej stacji paliw, Klient sam nalewa paliwo do samochodu a płatność realizuje w najbliższym sklepie obok. AFS Rakieta nie posiada własnych punktów, zatem to może być właśnie Twój sklep! Sprzedawca procesuje transakcję w imieniu Spółki Automotive Fuels Services na kasie fiskalnej, którą dostarczamy. W czasie kiedy Twój sklep jest nieczynny, sprzedaż paliw obsługuje terminal i stacja funkcjonuje w trybie automatycznym.

Po naszej stronie

  • Wszelkie koszty inwestycyjne
  • Projektowanie, uzyskanie zgód i pozwoleń
  • Zakup i dostawa paliw w trybie bezobsługowym (także w nocy)
  • Automatyczne (zdalne) ustalanie cen paliw
  • Serwis i wszelkie naprawy
  • Pokrycie kosztów eksploatacyjnych (energia elektryczna)
  • Zapewnienie codziennego konwoju utargu z paliwa

Od Ciebie oczekujemy

  • Udostępnienia nieruchomości
  • Prowadzenia sprzedaży w uzgodnionych godzinach
  • „Bycia gospodarzem” obiektu tzn. odśnieżanie zimą, informowanie o awariach, itp.

KORZYŚCI

Z NAMI TYLKO ZYSKUJESZ

Zarabiasz

Gwarantowany miesięczny dochód, który rośnie wraz ze wzrostem sprzedaży paliwa. Dodatkowy wygenerowany zysk, mimo braku znaczących wzrostów kosztu prowadzenia działalności.

Oszczędzasz

Żadnych wydatków inwestycyjnych po Twojej stronie. Na należącej do Ciebie nieruchomości pojawi się inwestycja, wspierająca Twój biznes, finansowana w całości z naszych kosztów.

Wieloletnia korzyść

Nasza umowa to pewność, że przez wiele lat Twój sklep odwiedzać będzie znacząca liczba nowych klientów!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami na adres biuro@afs-stacje.pl